|
Expected to ship within 6 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate X - CPU IHS Heatsink Removal Tool for Skylake X and Kaby Lake X CPUs
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1851, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1851, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2200 RPM |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2200 RPM |
| AIR FLOW | 89.5 cfm |
| AIR FLOW | 89.5 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 35.3 dB |
| MAX NOISE LEVEL | 35.3 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Plastic |
| HEATSINK MATERIALS | Plastic |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| TYPE | Air cooler |
| WEIGHT | 600 g |
| WEIGHT | 600 g |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |