|
Expected to ship within 6 days of order Free shipping within Ireland! |
Intel Core i5-13400 2.5GHz (4.6 Turbo) 10 Core LGA 1700 Desktop Processor (Raptor Lake)
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 8600G 4.3 GHz 6-Core Socket AM5 16MB L3 Cache Desktop CPU Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 7700X 4.5GHz 8 Core AM5 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i7-13700K 3.4GHz 16 Core LGA 1700 Desktop Processor OEM/Tray (Raptor Lake)
| IN STOCK |
AMD Ryzen Threadripper Pro 5975WX 3.6GHz L3 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i9-12900 2.40GHz Alder Lake S 30MB Cache Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i7-12700K 3.6GHz 12 Cores LGA 1700 OEM/Tray Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 9 7900X 4.7GHz 12 Core AM5 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i3-12100 4.3GHz 4 Core LGA1700 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
Intel Core i7-13700F 2.1GHz (5.2 Turbo) 16 Core LGA 1700 Desktop Processor Boxed (Raptor Lake)
| IN STOCK |
Intel Core i7-9700 Coffee Lake 3GHz 12MB Cache Desktop Processor OEM/Tray Version
| IN STOCK |
Intel Core i5-12400F Alder Lake CPU LGA 1700 2.5 GHz 6-Core 65W 18MB Cache Desktop Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5600 3.5 GHz Six-Core AM4 Desktop Processor
| IN STOCK |
Intel Pentium Gold G6400 Comet Lake 4GHz 4MB CPU Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 5800X 3.8GHz L3 AM4 CPU Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
| SERIES | Intel Core Ultra 7 |
| SERIES | Intel Core Ultra 7 |
| SERIES | Intel Core Ultra 7 |
| CPU SOCKET | LGA 1851 (Socket V1) |
| CPU SOCKET | LGA 1851 (Socket V1) |
| CPU SOCKET | LGA 1851 (Socket V1) |
| NUMBER OF CORES | 24 |
| NUMBER OF CORES | 24 |
| NUMBER OF CORES | 24 |
| OPERATING FREQUENCY | 5.4 GHz |
| OPERATING FREQUENCY | 5.4 GHz |
| OPERATING FREQUENCY | 5.4 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.5 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.5 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.5 GHz |
| CORE NAME | Arrow Lake |
| CORE NAME | Arrow Lake |
| CORE NAME | Arrow Lake |
| NUMBER OF THREADS | 24 |
| NUMBER OF THREADS | 24 |
| NUMBER OF THREADS | 24 |
| CACHE | 36 MB |
| CACHE | 36 MB |
| CACHE | 36 MB |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | Intel® Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | Intel® Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | Intel® Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 300 MHz |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 300 MHz |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 300 MHz |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 24 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 24 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 24 |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 256 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 256 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 256 GB |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 4.0, 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 4.0, 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 4.0, 5.0 |