| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
Logitech BOLT USB Receiver
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Dual Channel high speed data transfer |
| TRANSFER RATES | Up to 35MB/sec (read) and 30MB/sec (write) |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Lanyard included |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Any Windows or Mac operating system with support for Plug and Play USB |
| DIMENSIONS | 68mm x 17mm x 6mm |
| WEIGHT | 12g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |