| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler USB3.0 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Drax USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB DC Classic Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Poe USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Hermoine Grainger USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Super Speed USB3.0 |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 70MB/sec Write speed up to 18MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7/ Vista/ XP Windows 2000 Mac OS 9.0 or later Linux Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 69.6mm x 20.9mm x 8.9mm |
| WEIGHT | 12g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |