| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB AData HV620S USB3.1 Slim 11.5mm 2.5-inch Portable Hard Drive Black
| IN STOCK |
12TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData Durable HD330 2.5-inch External Hard Disk Drive, USB3.2, Black
| IN STOCK |
1TB Transcend Blue StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
5TB Western Digital Elements Portable External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
1TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Yellow)
| IN STOCK |
2TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Blue
| IN STOCK |
1TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA III 5400RPM 6GB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 320GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DATA TRANSFER RATES | USB2.0 data transfer when connected to PC/laptop |
| HDD DETAILS | 2.5" 320GB Hard Drive |
| DIMENSIONS | 90 x 145 x 25 mm |
| WEIGHT | 250g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | PC or Mac with a USB port; Windows 2000, Windows XP, Windows VistaTM /Mac OS; TV with a composite video and analog stereo or HDMI inputs; Internet connection for firmware updates |
| ACCESSORIES INCLUDED | Cables: HDMI, composite video + stereo audio, USB 2.0 cable Remote control Power adapter SCART out adapter Quick Install Guide Utilities CD-ROM with User Manual and software |
| SPECIAL FEATURES | Rugged durable design HDTV compatible via HDMI (up to 1080i) |
| DEVICE TYPE | External MultiMedia Hard Drive |
| COLOUR | Black |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years warranty |