16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Red - USB3.0
| IN STOCK |
16GB DC Classic Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Apricorn SecureKey 3NXC USB Type C Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Dual Channel transfer rates True Plug&Play High-Speed USB2.0 |
| TRANSFER RATES | Up to 30-35MB/s (read) and 15-20MB/s (write) |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Lanyard, USB2.0 cable |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows Vista, XP, 2000, ME, 98SE (drivers required), Mac OS |
| DIMENSIONS | 87mm x 16mm x 8mm |
| WEIGHT | 12g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |