| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
64GB AData UV150 USB3.2 Flash Drive - Black/Red
| IN STOCK |
32GB Harry Potter Lord Voldemort USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain America USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Poe USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Capless design, sliding USB connector |
| TRANSFER RATES | Read rate up to 32MB/sec - write speed up to 7MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Attachment for keyring and neckstrap |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows Vista, XP, 2000, ME Mac OS 9.x or later |
| DIMENSIONS | 33mm x 15mm x 3.3mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | 2 years warranty |