| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
1TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Blue)
| IN STOCK |
2TB AData Blue/Black HD650 DashDrive USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
4TB AData Black HD650 Durable USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Silicon Power Armor A65B Shockproof/Waterproof Portable Hard Drive USB3.2 - Black/Grey Edition
| IN STOCK |
2TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Red)
| IN STOCK |
1TB Seagate Basic 2.5Inch USB3.0 Portable External Hard Drive - Silver
| IN STOCK |
8TB OWC miniStack External Storage Solution with USB 3.2 (5Gb/s)
| IN STOCK |
1TB Transcend Blue StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
1TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive - Purple
| IN STOCK |
| CAPACITY | 320GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| DATA TRANSFER RATES | 480Mbit/sec (USB2.0 speeds) |
| HDD DETAILS | 2.5" SATA Hard drive, manufactured by Hitachi |
| DIMENSIONS | 110 x 73 x 10 mm |
| WEIGHT | 80g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows XP/Vista/2000/ME Mac OS 8.X-10.X |
| ACCESSORIES INCLUDED | USB2.0 cable Quick start guide |
| SPECIAL FEATURES | Mirrored steel casing |
| DEVICE TYPE | External Hard Drive |
| COLOUR | Silver/steel |
| PACKAGING | Hard acrylic case |
| WARRANTY | 3 years limited warranty |