16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Transcend JetFlash 930C 2-In-1 USB3.2 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
32GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
128GB SanDisk Ultra Flair Flash USB3.0 Flash Drive - Black,Silver
| IN STOCK |
16GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
32GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
128GB SanDisk Extreme Pro USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | World's smallest USB Drive Plug-and-Forget |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 12MB/sec Write speed up to 3MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 Mac OS 9.x and later |
| DIMENSIONS | 19mm x 15.4mm x 7mm |
| WEIGHT | 2g |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |