16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
Logitech BOLT USB Receiver
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Kingston IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB PQI U603V USB3.0 Ultra-small Flash Drive Red Edition
| IN STOCK |
1TB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Strong metal casing |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 25MB/sec Write speed up to 12MB/sec |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 Linux 2.6 or later Mac OS 9.x upwards |
| DIMENSIONS | 74mm x 18mm x 8mm |
| WEIGHT | 12g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |