| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
4TB Western Digital Elements USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
1TB AData Black HD650 Durable USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
1TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Red)
| IN STOCK |
8TB WD My Book USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
6TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA III 5400RPM 128MB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData HD770G 2.5-inch USB3.2 Durable External HDD With RGB Lighting - Black Edition
| IN STOCK |
1TB Transcend Blue StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 320GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FORM FACTOR | 2.5-inch form factor |
| DATA TRANSFER RATES | Up to 480Mbps (USB2.0 max speed) |
| HDD DETAILS | Built-in 2.5-inch hard drive |
| DIMENSIONS | 150mm x 42mm x 140mm |
| WEIGHT | 120g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7 (32-bit) Windows Vista (32-bit) Windows XP SP2 |
| ACCESSORIES INCLUDED | USB2.0 cable |
| SPECIAL FEATURES | DESLock+ security software included Ice blue LED |
| DEVICE TYPE | External portable hard drive |
| COLOUR | Piano black |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 1 years manufacturers warranty |