| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB SanDisk Extreme Pro USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB 3.1 Type-A Black USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Transcend JetFlash 710S Silver Metallic USB3.1 Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
8GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Strong metal casing |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 25MB/sec Write speed up to 12MB/sec |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 Linux 2.6 or later Mac OS 9.x upwards |
| DIMENSIONS | 56mm x 17mm x 7mm |
| WEIGHT | 8g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |