| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive 3 Pack - Blue, Green, Pink
| IN STOCK |
64GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
1TB Kingston Technology Data Traveler USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
128GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Stylish carabiner design |
| TRANSFER RATES | 13MB/sec read speed 4MB/sec write speed |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| COLOUR | Red |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7 Windows® ME/2000/XP/Vista™ Mac®: OS 9.0 or later Linux™: Kernel 2.4 or later |
| DIMENSIONS | 61.7 x 19.0 x 9.3mm |
| WEIGHT | 25g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |