| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Sandisk Cruzer Glide USB2.0 Black/Red Sliding USB Connector
| IN STOCK |
32GB Harry Potter Lord Voldemort USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
128GB SanDisk Ultra Flair Flash USB3.0 Flash Drive - Black,Silver
| IN STOCK |
128GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
64GB Apricorn USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Turquoise
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
1TB Kingston Technology Data Traveler USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Officially licensed Simpsons product |
| TRANSFER RATES | USB2.0 transfer, up to 480Mbps |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP Mac OS 8.6+/9.0+/OS X |
| DIMENSIONS | 58mm x 24mm x 7mm |
| WEIGHT | 25g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |