16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler USB3.0 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData UV150 USB3.2 Flash Drive - Black/Red
| IN STOCK |
16GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive 3 Pack - Blue, Green, Pink
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Officially licensed product |
| TRANSFER RATES | USB2.0 up to 480Mbps |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP Mac OS 8.6+/9.0+/OS X |
| DIMENSIONS | 49mm x 27mm x 7mm |
| WEIGHT | 25g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |