| OUT OF STOCK (0 local - 0 remote) |
4000mAh Game of Thrones Lannister Power Bank
| IN STOCK |
LVSun High-Capacity Business Power Bank 8000mAh With Main Charger
| IN STOCK |
Silicon Power QD50, 5000mAh Compact USB-C Power Bank, Black
| IN STOCK |
Silicon Power QD50, 5000mAh Compact USB-C Power Bank, White
| IN STOCK |
NGS Duke Smartphone Travel Kit - Powerbank, Car & Wall Chargers and 8GB Micro SD Card
| IN STOCK |
NGS QUIZ 10 10000mAh/22,5W Power Bank USBC + USBA
| IN STOCK |
NGS Twix 30, 30,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
PQI i-Power 105 Portable Battery Power Bank for iPhone 4 (1050mAh)
| IN STOCK |
NGS Twix 20, 20,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
Silicon Power QS28 20,000mAh with LCD Power Bank : 2x USB A Out, 1x Micro USB + 1x USB C In/out, Li-Polymer, QC3.0 & PD fast charging, Black
| IN STOCK |
NGS Twix 10 10,000mAh Power Bank USBC+USB A
| IN STOCK |
LVSun 3800mAh Power Bank for Smartphones and Small Tablets 2.0A Output Grey Edition
| IN STOCK |
4000mAh Game of Thrones Throne Power Bank
| IN STOCK |
Silicon Power GP15 Power Bank 10,000mAh Black 2x USB Ports, USB Type-C
| IN STOCK |
4000mAh Vespa Aquamarina Power Bank
| IN STOCK |
Star Wars – The Force Awakens – Show your support for the Rebel Alliance with this neat power bank that will ensure you are always ready for action!
Small, stylish and ultra-portable, this Power Bank will fit easily into your pocket, bag or purse. Small enough to carry anywhere, but powerful enough to keep your devices charged when you are on the move.
Star Wars Officially Licenced Product
Ideal accessory for Star Wars Fans - Suitable for most Smartphones and other devices that use MicroUSB connections
| BATTERY CAPACITY | 2600 mAh |
| BATTERY TYPE | Li-ION |
| INPUT | Micro USB 5V DC/500mA |
| OUTPUTS | USB 5V DC/1A |
| OUTPUT VOLTAGE | 5V |
| LED INDICATOR | Built in LED |
| MODEL | Star Wars TFA |
| WEIGHT | 140g |
| WARRANTY | 2 year Warranty |