| OUT OF STOCK (0 local - 0 remote) |
4000mAh Game of Thrones Lannister Power Bank
| IN STOCK |
LVSun High-Capacity Business Power Bank 8000mAh With Main Charger
| IN STOCK |
4000mAh Minions Jail Time Dave Power Bank
| IN STOCK |
NGS Twix 30, 30,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
2600mAh Marvel Iron Man Power Bank
| IN STOCK |
LVSun 3800mAh Power Bank for Smartphones and Small Tablets 2.0A Output Grey Edition
| IN STOCK |
NGS Duke Smartphone Travel Kit - Powerbank, Car & Wall Chargers and 8GB Micro SD Card
| IN STOCK |
NGS Twix 20, 20,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
Silicon Power QD50, 5000mAh Compact USB-C Power Bank, White
| IN STOCK |
Silicon Power QD50, 5000mAh Compact USB-C Power Bank, Black
| IN STOCK |
NGS QUIZ 20 20000mAh/22,5W Power Bank USBC + USBA
| IN STOCK |
4000mAh Game of Thrones Throne Power Bank
| IN STOCK |
Silicon Power GP15 Power Bank 10,000mAh Black 2x USB Ports, USB Type-C
| IN STOCK |
PQI i-Power 105 Portable Battery Power Bank for iPhone 4 (1050mAh)
| IN STOCK |
Silicon Power QS15 20,000mAh Power Bank 2x USB Type-A, 1x USB Type-C, QC3.0 & PD3.0 Fast Charging, Black
| IN STOCK |
STARK – Winter is Coming! Show your loyalty to House Stark and keep your devices working longer with this unique 4000mAh Power Bank featuring the Stark Direwolf Sigil
Wardens of the North and Lords of Winterfell, House Stark is one of the great houses of Westeros, ruling over the vast region of the North and the Vale.
Small enough to carry anywhere, but powerful enough to keep your devices charged when you are on the move. This Power Bank will fit easily into your pocket, bag or purse.
Game of Thrones Officially Licenced Product
Ideal accessory for Game of Thrones and Stark Fans - Suitable for Smartphones and other devices that use Micro USB connections
| BATTERY CAPACITY | 4000mAH |
| BATTERY TYPE | Li-ION |
| INPUT | Micro USB 5V DC/1A |
| OUTPUTS | USB 5V DC/2A |
| OUTPUT VOLTAGE | 5V |
| LED INDICATOR | Built in LED |
| MODEL | GOT Stark |
| WEIGHT | 0.174kg |
| WARRANTY | 2 year Warranty |