|
Expected to ship within 5 days of order Free shipping within Ireland! |
PCI Canon 125 Compatible Toner Cartridge - Black
| IN STOCK |
PCI Canon 126 Remanufactured Compatible Toner Cartridge - Black
| IN STOCK |
PCI HP Compatible Laser Toner Cartridge CE505ARPC Black - 2300 Page Yield
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge - 85A - CE285AD - (Dual Pack) Black - 1600 Page Yield
| IN STOCK |
HP 410X Toner Cartridge - Black
| IN STOCK |
Xerox Phaser 3330/WorkCentre 3300 High Capacity Black Toner Cartridge
| IN STOCK |
PCI HP Compatible Laser Toner Cartridge Q7570A Black - 15000 Page Yield
| IN STOCK |
HP 415A Magenta Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
HP 59X High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
PCI HP Compatible LaserJet Toner Cartridge Pro M1130, M1132, M1134, M1136 Black - 1600 Page Yield
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge - CF280XD - Black (Dual Pack) - 13800 Page Yield
| IN STOCK |
Xerox Phaser 6022/WorkCentre 6027 Yellow Toner Cartridge
| IN STOCK |
HP 205A Black Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
Samsung MLT-D111S Black Toner Cartridge
| IN STOCK |
HP 216A Yellow Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
HP 125A LaserJet Toner Cartridges let you print more and save more without sacrificing the reliable, trouble-free printing of Original HP. Tri-packs – designed for higher-volume, photo-quality business printing – are a convenient, high-value option.
Features
- Save time and money with a convenient pack of three colour HP LaserJet Print Cartridges – one each of cyan, magenta and yellow – for higher-volume colour printing environments. Get the same trouble-free, photo-quality printing at a lower price.
- HP ColorSphere toner produces sharp blacks and a dynamic range of bright, brilliant colours. And with reliable HP LaserJet toner cartridge technology, photo-quality business printing is fast, simple and hassle-free.
- HP Smart technology is finely tuned to the unique properties of HP's ColorSphere toner, enabling the toner cartridges and the printer to trigger adjustments that optimize print quality and reliability. Hassle-free results save time, provide value.
| COLOR | Cyan, Magenta, Yellow |
| CARTRIDGE QUANTITY | 3 pc(s) |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| PRINTER COMPATIBILITY | HP Color LaserJet CP1515n, CP1518ni, HP Color LaserJet CP1215, HP Color LaserJet CM1312 MFP |
| PAGE YIELD | 1400 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Laser |
| OPERATING TEMPERATURE | 10 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20 - 40 °C |
| PACKAGE WEIGHT | 2.4 kg |
| PACKAGE DIMENSIONS | 14in x 11in x 4in |