|
Expected to ship within 8 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridges - 131A - Cyan, Magenta, Yellow - 5400 Page Yield
| IN STOCK |
HP 201X High Yield Cyan Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
| IN STOCK |
HP 117A Cyan Original Laser Toner Cartridge
| IN STOCK |
Xerox Phaser 6600/WorkCentre 6605 High Capacity Black Toner Cartridge
| IN STOCK |
HP 205A Black Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
PCI HP Compatible Laser Toner Cartridge Q7570A Black - 15000 Page Yield
| IN STOCK |
Xerox Toner 6R1513 Black - 26000 Page Yield
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge - CF211A - Cyan - 1800 Page Yield
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge - C9730A - Black - 13000 Page Yield
| IN STOCK |
PCI Canon Compatible Laser Toner Cartridge 120 2617B001AAPC Black - 5000 Page Yield
| IN STOCK |
HP 53X High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
HP 207X High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
| IN STOCK |
Ideal for teams of 3-5 users per device in unmanaged micro and small businesses that have more sophisticated printing, copying, and scanning needs and expect more features and added functionality.
The difference gets your business noticed. With HP ColorSphere toner, get print-shop quality right in your office: vibrant, eye-catching color, sharp text, realistic photo quality. And maintain peak productivity with Original HP LaserJet supplies.
| COLOR | Yellow |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| PRINTER COMPATIBILITY | HP 304 toner cartridges work with: HP LaserJet CM2320, CP2025 |
| PAGE YIELD | 2800 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Laser printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 10 - 30 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20 - 40 °C |
| PACKAGE WEIGHT | 900 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | Package width: 385 mm Package depth: 109 mm Package height: 125 mm |