|
Expected to ship tomorrow Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Seal Shield Meditech Magic Medical Grade USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech K860 Ergonomic RF Wireless Bluetooth Keyboard - Graphite
| IN STOCK |
Logitech K270 Wireless Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout Black
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch 111UB USB QWERTY Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Slim Touch Mini With Touchpad USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wireless Black Keyboard - US English Format
| IN STOCK |
Logitech G PRO Gaming USB Black Keyboard - US Keyboard Layout
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard SSKSV207L Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Business USB QWERTZ Keyboard - Swiss Layout - Black
| IN STOCK |
Washable, Antimicrobial Product Protection, Plastic Standard Style, Long Cable with Seal Cap, Red and Black Keys, USB - QWERTY US English.
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | Black, Red |
| DESIGN STYLE | Keyboard style: Straight Recommended usage: Universal |
| NORMAL KEYS | 104 |
| PALM REST | Wrist rest |
| CABLE LENGTH | 1.8m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows operating systems supported Mac operating systems supported |
| DIMENSIONS | 186 x 455 x 26mm (WxDxH) |
| WEIGHT | 0.60kg |
| WARRANTY | 1 years manufacturers warranty |