|
Expected to ship within 13 days of order Free shipping within Ireland! |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTY Black Keyboard - Nordic Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Wired Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MX Keys S Keyboard - Pale Grey
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus RF Wireless Touck Keyboard QWERTY UK English Black
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Washable Medical Grade USB Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso USB Luminous 4X Large Print Multimedia Desktop Keyboard - US English Layout -Black, Yellow
| IN STOCK |
Adesso Easy Touch 618 Numeric Universal USB Keypad - Black
| IN STOCK |
Waterproof, Antimicrobial Product Protection, Plastic Standard Style, and Quick Connect Cable, White coloured.
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | White |
| DESIGN STYLE | Keyboard style: Straight Recommended usage: Universal |
| NORMAL KEYS | 104 |
| CABLE LENGTH | 0.15m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows operating systems supported Mac operating systems supported |
| DIMENSIONS | 174 x 459 x 35 mm (WxDxH) |
| WEIGHT | 0.80kg |
| WARRANTY | 1 years manufacturers warranty |