Noctua 92mm 1600RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-P 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-1 600RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-3 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White, 3 Pack
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PM-1 40mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-3 1400RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140x150x25mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Featuring advanced aerodynamic design measures such as Flow Acceleration Channels and Noctua’s AAO frame, the NF-A6x25 FLX is a highly optimised, premium quality quiet fan in 60x25mm size. Smooth Commutation Drive technology and Noctua’s reference class SSO2 bearings guarantee superb running smoothness and excellent long-term stability. Topped off with modular cabling, Low-Noise Adaptors and 6 years manufacturer’s warranty, the NF-A6x25 is a premium choice for the highest demands.
| FAN DIAMETER | 60 mm |
| ROTATION SPEED | 1600-3000 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 8.2-19.3 dBA |
| AIRFLOW | 16.7-29.2 m³/h |
| CONNECTOR | 3-pin |
| COLOR | Brown |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 60 mm x 60 mm x 25 mm |