Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech K860 Ergonomic RF Wireless Bluetooth Keyboard - Graphite
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K585 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, Rose
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MX Keys S Keyboard - Pale Grey
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 425 USB QWERTY Black Industrial Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
Kensington Washable USB QWERTY Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso Mechanical Numeric USB Universal Keypad - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard - UK Layout
| IN STOCK |
CLOSE YOUR EYES AND FEEL THE DIFFERENCE
Preset 4x luxury metal keycaps, providing excellent feedback and less chance to press mistakenly during gaming sessions. Extra keycaps included in the retail box are suitable for regular office use.
INTUITIVE HOTKEYS FOR EFFECTS CONTROL
Adjust effects like speed, direction, and modes switching directly from hotkeys with ease. Over 100 effect combinations that you can choose to fit your playstyle.
MAKE EVERY KEYPRESS COUNT
100% anti-ghosting with N-Key rollover technology (Gaming mode) and extremely rapid response ensure that you always dominate the battlefield.
BEING STYLISH IS GAMERS’ NATURE
Adjust setting with 7 effects to show your taste of game. Fully customize your gear via MSI Gaming Center.
NEVER MOVE AN INCH
The extremely steady Gaming Base right under the space bar provides incredible feedback and up to 25% better anti-slip performance while typing.
NO MORE MESSY DESK
Clever cable management for a tangle-free desk. Smart design allows you to store extra cables under the keyboard.
CLASSIC AND UNSURPASSABLE COMFORT
The most popular, durable Cherry MX Red switches provide excellent feedback and most comfortable typing experience.
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Keyboard style: Straight Recommended usage: Gaming |
| BACKLIGHT | Red |
| CABLE LENGTH | 2m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 7 or later operating systems supported |
| DIMENSIONS | 440mm x 134mm x 42mm |
| WEIGHT | 1.05kg |