32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
32GB G.Skill Aegis DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 Quad Channel Memory Kit (4x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Team Group T-Force Delta RGB DDR4 3600MHz CL18 Dual Channel Kit (2x 8GB)
| IN STOCK |
Kingston Technology ValueRAM KVR32N22S6/8 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz Memory Module
| IN STOCK |
32GB Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 3200MHz CL16 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 Trident Z 3200Mhz PC4-25600 CL16 (16-18-18-38) 1.35V Quad Channel Kit (4x8GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3200Mhz PC4-25600 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB) for Intel
| IN STOCK |
8GB Synology DDR4 2666MHz ECC UDIMM Memory Module
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 Aegis 3000MHz PC4-24000 CL16 Dual Channel Memory Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston FURY Renegade PC4-25600 DDR4 3200MHz CL16 Black Dual Channel kit (2x8GB) Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Transcend JetRam DDR4 3200MHz PC4-25600 CL22 1.2V Dual Channel Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3600MHz PC4-28800 CL16 RGB Dual Channel Kit (2x 8GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston ValueRAM PC4-25600 3200MHz 1.2 V CL22 DDR4 Memory Module
| IN STOCK |
16GB Kingston FURY Renegade DDR4 3600MHz CL16 Dual Channel Kit (2x 8GB) w/ RGB
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| MEMORY SPEED | 3000MHz |
| STANDARD | PC4-24000 |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Quad channel kit |
| CAS LATENCY | CL16 |
| VOLTAGE | 1.2,1.35 V |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| NUMBER OF PINS | 288-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 4 x 16GB |
| FEATURES | Intel Extreme Memory Profile (XMP) Cooling type: Heatsink |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |