32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 3600MHz PC4-28800 CL18 Dual Channel Kit 2x8GB Black
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 Aegis 2400MHz PC4-19200 CL17 Dual Channel Memory Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston DDR4 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
8GB Kingston ValueRAM PC4-25600 3200MHz 1.2 V CL22 DDR4 Memory Module
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 Trident Z 3200Mhz PC4-25600 CL16 (16-18-18-38) 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
4GB Axiom PC4-17000 DDR4 2133MHz Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill Aegis DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 Quad Channel Memory Kit (4x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Team Group T-Force Delta RGB DDR4 3600MHz CL18 Dual Channel Kit (2x 8GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast RGB DDR4 3600Mhz CL17 Single Module
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3000Mhz PC4-24000 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB) for Intel Z270
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 RAM PC3200 Aegis CL16 Dual Channel Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill Trident Z RGB (2 x 16GB) DDR4 3200MHz Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 RAM PC3200 Aegis CL16 Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| MEMORY SPEED | 2666MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Single |
| CAS LATENCY | CL13 |
| VOLTAGE | 1.35 V |
| HEATSINK COLOR | Black |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| NUMBER OF PINS | 288 |
| CONFIGURATION | 1 x 16 GB |
| FEATURES | Intel Extreme Memory Profile (XMP) Cooling type: Heatsink |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |