32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology DDR4 3200MHz CL22 Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston ValueRAM PC4-25600 3200MHz 1.2 V CL22 DDR4 Memory Module
| IN STOCK |
16GB Team Group Elite DDR4 2666MHz CL19 Memory Module
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRam PC4-25600 3200MHz CL22 1.2V Non-ECC DDR4 Memory Module
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast RGB DDR4 3600Mhz CL17 Single Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 Aegis 2666MHz PC4-21300 CL19 Dual Channel Memory Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
8GB Team Group Elite DDR4 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
32GB Kingston FURY Beast 3200MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3200Mhz PC4-25600 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x16GB) for Intel/AMD
| IN STOCK |
64GB OWC DDR4 PC23400 2933MHz RDIMM Memory Upgrade Kit (4x16GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
16GB Transcend JetRam DDR4 3200MHz PC4-25600 CL22 1.2V Dual Channel Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| MEMORY SPEED | 3200MHz |
| STANDARD | PC4-25600 |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Single |
| CAS LATENCY | CL16 |
| VOLTAGE | 1.2V |
| NUMBER OF PINS | 288 |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |