Logitech Keyboard K120 - UK Layout
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 USB Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Logitech ERGO K860 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English Layout - Graphite
| IN STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech G512 GX Brown Switch Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech Wireless Touch K400 Plus RF Wireless Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech G515 Lightspeed Gaming RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, White
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Spanish Layout
| IN STOCK |
The Z15 RGB keyboard offers the ultimate in custom control, with hot-swappable linear or clicky mechanical switches, ensuring the perfect level of feedback for any user. Powered by a 32-bit Arm Cortex-M33 core USB microprocessor, the Z15 offers the most advanced gaming keyboard experience, with a 4000Hz report rate. Customize the Z15 to fit your style with full RGB control featuring per-key RGB LEDs configurable through EVGA UNLEASH. The Z15 has everything the enthusiast needs for expressing themselves with their keyboard and optimizing playstyles.
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| BACKLIGHT | RGB |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical Kailh Speed Bronze |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | (WxDxH): 151 x 445 x 37.5 mm |
| WEIGHT | 2.72 kg |
| WARRANTY | 3 years limited manufacturers warranty |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |