16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
512GB Kingston Technology DataTraveler Max USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
256GB Kingston Data Traveler 70 USB3.2 Type C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
Logitech BOLT USB Receiver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB PQI U603V USB3.0 Ultra-small Flash Drive Red Edition
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High-Speed |
| FEATURES | Oriental inspired design, PC-Lock, Security Function, Boot-up function, USB2.0 transfer speeds |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 10-12 MB/sec - write speed up to 8 MB/sec |
| ACCESSORIES | Neckstrap, Driver CD (Win 98 driver), quick installation guide, warranty card |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 98SE, 2000, ME, XP Mac OS 9.0 or later Linux Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 61mm x 18.6mm x 9.8mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |