| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Poe USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Night King USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.2 Type-A Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Only drive designed to store games from PC and music and photos from the Xbox 360. |
| TRANSFER RATES | Hi-Speed USB2.0 Data Transfer |
| ACCESSORIES | Cruzer Crossfire with cap, Neckstrap (silver), Promotional insert with unlocking code for CSI game |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, MX, XP Mac OS 10.1.2 or later USB port required |
| DIMENSIONS | 65mm x 18mm x 8mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | 2 years warranty |