16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
128GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 Hi-Speed |
| FEATURES | Plug & Play, PC-Lock, Boot up function, Partitioning, Security function |
| TRANSFER RATES | Read rates up to 9-10 MB/sec - write rates up to 2MB/sec |
| ACCESSORIES | JetFlash V30 drive, Quick installation guide, warranty card |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Microsoft Windows 98 Second Edition, 2000, ME, XP Mac OS 9.0 or later Linux Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 60mm x 16.5mm x 8.1mm |
| WEIGHT | 7g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |