| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
64GB Kingston Ironkey D300SM Encrypted USB 3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars Han Solo USB Drive
| IN STOCK |
8GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
DC Batman Movie Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Earphones and USB cable
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB DC Classic Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 Hi-Speed |
| FEATURES | USB2.0 Hi-Speed data transfer, Plug & Play, PC-Lock, Boot-up function, Partition and Security function, Driverless |
| TRANSFER RATES | Up to 12MB/sec (read) and 8MB/sec (write) |
| ACCESSORIES | Driver CD (Win 98 driver), Installation guide, warranty card, neck strap |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 98, 98SE, 2000, ME, XP Mac OS 0.9 or later Linux Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 75mm x 25mm x 11mm |
| WEIGHT | 15g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |