16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
16GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High-Speed |
| FEATURES | Water and shock resistant, 200x Ultra high-speed |
| TRANSFER RATES | Up to 32MB/sec (read speed) |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Neckstrap, USB cable, Cap holder |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Driverless in Windows ME/2K/XP, Mac OS 9.x, OS X, Linux with USB storage support |
| DIMENSIONS | 72mm x 24mm x 13mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |