16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Red - USB3.0
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
16GB Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High-Speed |
| FEATURES | Dual Channel transfer rated, titanium casing, 198x transfer speeds (up to 30MB/sec), retractable USB connector |
| TRANSFER RATES | Up to 30MB/sec (read) and 20MB/sec (write) |
| ACCESSORIES | Windows 98 SE Driver, Manual |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows: 98SE, ME, 2000, XP, Vista Mac: OS 0.x and above |
| DIMENSIONS | 67mm x 26mm x 12mm |
| WEIGHT | 25g |
| WARRANTY | 3 years (1 year replacement, 2 years repair) |