16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
32GB Harry Potter Lord Voldemort USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Drax USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
Brand new and unique from Integral - the Xpressions USB Flash Drives range with stylish and enviable designs. This 128GB USB drive is compact, the cap clips on to the back of the drive when in use, and it is suitable for use in both Windows and Mac systems.
This version is the Leaves Design, featuring colorful leaves from various seasons.
The Integral Xpressions USB Drive range will leave your friends and family green with envy!
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Unique design Cap-holder at end of USB drive |
| TRANSFER RATES | Up to 30MB/sec |
| MODEL | Leaves |
| MATERIAL | Plastic |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Suitable for Windows and Mac systems |
| DIMENSIONS | 23 x 70 x 10 mm |
| WEIGHT | 9g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |