| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Kingston Data Traveler 70 USB3.2 Type C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Kingston IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
128GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.2 Type-A Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
Brand new and unique from Integral - the Xpressions USB Flash Drives range with stylish and enviable designs. This 128GB USB drive is compact, the cap clips on to the back of the drive when in use, and it is suitable for use in both Windows and Mac systems.
This version is the Flamingo Design, featuring elegant colorful flamingo in its natural environs.
The Integral Xpressions USB Drive range will leave your friends and family green with envy!
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Unique design Cap-holder at end of USB drive |
| TRANSFER RATES | Up to 30MB/sec |
| MODEL | Flamingo |
| MATERIAL | Plastic |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Suitable for Windows and Mac systems |
| DIMENSIONS | 23 x 70 x 10 mm |
| WEIGHT | 9g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |