| 10 IN STOCK (10 local - 0 remote) |
|
Ready to ship Shipping within Ireland from only € 4.99! |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS 20W Portable Wireless TWS & BT Speaker with USB/SD/AUX IN - Roller Tempo, Black
| IN STOCK |
NGS Wild Space 2, 2000W Wireless BT Speaker with Double Woofer USB/BT(TWS)/AUX IN
| IN STOCK |
Logitech Z207 Loudspeaker 5 Watt Bluetooth Speakers
| IN STOCK |
NGS Sky Rider 80W Wireless Premium BT Speaker
| IN STOCK |
NGS Wild Temper 200W Portable & Wireless BT Speaker with RGB LED Lights
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Green
| IN STOCK |
NGS Wild Rave 2, 300W Portable Wireless BT and TWS Speaker with USB Reader and AUX input
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 2 30W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Blue
| IN STOCK |
NGS Lingo 20W Portable Wireless BT Speaker with Microphone - RED
| IN STOCK |
NGS SB500-BT 20W Wireless BT Soundbar with Mic Input, and Volume Control
| IN STOCK |
NGS 80W 2.1 BT Tower Speaker - USB/Optical/Stereo Output - SKYCHARM 2.1
| IN STOCK |
NGS Wild Club 80W Portable & Wireless BT Speaker with Laser Party Lights
| IN STOCK |
NGS Roller Flash LED Wireless BT Speaker with USB Port, MicroSD slot and FM Radio - Blue Edition
| IN STOCK |
Sound bar compatible with 5.0 Bluetooth technology to enjoy surround sound.
It features an optical input to connect to the TV, auxiliary input and USB input to play your favourite music.
Thanks to its remote control, you will be able to increase and decrease the volume, skip to the next or previous tracks, switch the speaker on or off, and even change equalizer mode choosing from the modes available (Music, films, news and normal).
Its 40W output will turn your living room into an authentic cinema or night club.
Its compact design fits into any space and can even be hung on the wall.
Includes plugs and screws.
| COLOR | Bllack |
| SPEAKER OUTPUT | 40W |
| BLUETOOTH RANGE | 10m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | Compatible with Bluetooth 5.0 |
| AUDIO INPUT | USB audio input, Aux input, Optical input |
| CHARGING TYPE | DC adapter |
| IN THE BOX | SUBWAY Soundbar Remote control 2 x AA batteries Installation guide |
| DIMENSIONS | Weight: 1.2kg Width: 407mm Depth: 80mm Depth: 80mm |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |