16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Drax USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Data Traveler 70 USB3.2 Type C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Ultra-slim, smallest high-capacity USB drive available |
| TRANSFER RATES | USB2.0 Fast Data Transfer |
| ACCESSORIES | Warranty card |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows? ME, 2000 and XP without device driver Windows? 98/98 SE (driver needed) Linux? version 2.4 or later Mac? OS 9.x or later |
| DIMENSIONS | 39.8mm x 15mm x 2.1mm |
| WEIGHT | 3g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |