| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Data Traveler 70 USB3.2 Type C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Silicon Power C80 USB3.2 Type C Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Drax USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High speed |
| FEATURES | Glossy sleek design, USB2.0 High-Speed |
| TRANSFER RATES | High-Speed USB2.0 |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | USB cable, warranty card |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows: 98/98SE/ME/2000/XP/Vista or later (driver needed for Win 98/98SE) Mac: OS 9.0 or later Linux: Kernel 2.4 or later |
| DIMENSIONS | 63.4 x 17.2 x 8.1 mm (LxWxH) |
| WEIGHT | 11g |
| WARRANTY | Lifetime warraty |