16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
128GB Silicon Power C80 USB3.2 Type C Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | JetFlash Elite Software included |
| TRANSFER RATES | Read: up to 10MB/sec Write: up to 3MB/sec |
| ACCESSORIES | Manual, warranty card |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows Vista, XP, 2000, ME, 98SE Mac OS 9.0 or later Linux kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 61mm X 18.6mm X 9.8mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |