Canon CL-513 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 951XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
HP 903XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 935XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
HP 932XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 728 Ink Cartridge 300ml Magenta
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-229XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP DesignJet 728 Ink Cartridge - Matte Black
| IN STOCK |
Epson 29 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 3 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | CH561EE |
| BLACK PAGE YIELD | 170 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 32 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 30 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 113 mm |