Canon PGI-9 Green Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 728 Ink Cartridge 300ml Magenta
| IN STOCK |
Canon CLI-251GY Gray Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-8C Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
HP 932XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
Epson 29 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 16 T162640 Ink Cartridge - Black, Cyan, Yellow, Magenta
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLRBWBP Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | CN054AE |
| COLOR PAGE YIELD | 825 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 30 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 94 mm |