|
Expected to ship within 7 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
2TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Blue
| IN STOCK |
4TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA III 5400RPM 6GB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate Expansion USB 3.2 External Hard Drive Black
| IN STOCK |
2TB AData HD710M Pro USB3.2 External Hard Drive Military Grade Anti-Shock, Camouflage
| IN STOCK |
4GB Apricorn Aegis Fortress L3 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB AData HD770G 2.5-inch USB3.2 Durable External HDD With RGB Lighting - Black Edition
| IN STOCK |
1TB AData Black HD650 Durable USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
1TB Apricorn Padlock AES XTS USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
8TB OWC miniStack External Storage Solution with USB 3.2 (5Gb/s)
| IN STOCK |
6TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA III 5400RPM 128MB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1 TB |
| INTERFACE TYPE | Micro-USB B |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 115 mm |
| WEIGHT | 174 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Yes |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Anthracite |