| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
32GB Silicon Power C80 USB3.1 Type-C Flash Drive
| IN STOCK |
30GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars Han Solo USB Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 256GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| TRANSFER RATES | 300 MB/s |
| COLOUR | Silver |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | -25 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 15.5 mm |