16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
240GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB Transcend JetFlash 930C 2-In-1 USB3.2 Flash Drive
| IN STOCK |
32GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Micro Duo 3C USB Flash Drive - Stainless Steel, Purple
| IN STOCK |
128GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.2 Type-A Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Centon Datastick Pro USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| TRANSFER RATES | 300 MB/s |
| COLOUR | Grey, Silver |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | -25 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 23.6 mm |