| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData HD710M Pro USB3.2 External Hard Drive Military Grade Anti-Shock, Camouflage
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB AData Black HD650 Durable USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
8TB WD My Book USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
6TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA III 5400RPM 128MB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB Apricorn Aegis Padlock External Hard Drive
| IN STOCK |
OWC 4TB Thunderbolt 5 Bus-Powered Portable NVMe SSD External Storage Solution
| IN STOCK |
8.0TB OWC Mercury Elite Pro Quad - Four-Drive USB 3.2 (10Gb/s) External Storage Solution with SoftRAID
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4 TB |
| INTERFACE TYPE | USB |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 80.8 mm |
| WEIGHT | 298 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 55 °C |
| COLOUR | Black, Purple |