16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
16GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
64GB AData UV150 USB3.2 Flash Drive - Black/Red
| IN STOCK |
64GB Kingston Ironkey D300SM Encrypted USB 3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Rey USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB GOT Jon Snow USB Flash Drive - Game of Thrones
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| CAPACITY | 256GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| TRANSFER RATES | 300 MB/s |
| COLOUR | Grey, Silver |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | -25 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 23.6 mm |