|
Expected to ship within 6 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
4TB Lacie Rugged Mini USB3.0 Portable External Hard Drive, Orange
| IN STOCK |
| IN STOCK |
10TB Seagate Expansion USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Blue)
| IN STOCK |
1TB Apricorn Aegis Padlock Fortress USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
4TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB Apricorn Aegis Padlock External Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Blue
| IN STOCK |
5TB Western Digital Elements Portable External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Yellow)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 500 GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DATA TRANSFER RATES | 12,480,5000 Mbit/s |
| DIMENSIONS | 77 mm |
| WEIGHT | 140 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Yes |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Black |