|
Expected to ship within 7 days of order Free shipping within Ireland! |
32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology FURY Beast 3600MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 32GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 3200MHz Sniper X PC4-25600 CL16 Dual Channel Kit (2x 8GB) Urban Camo
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR4 2400MHz PC4-19200 CL17 Dual Channel Memory Kit (2x 4GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology ValueRAM DDR4 3200MHz CL22 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3200Mhz PC4-25600 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x16GB) for Intel/AMD
| IN STOCK |
128GB G.Skill DDR4 Trident Z 3200Mhz PC4-25600 CL16 Silver/Black 1.35V Octuple Channel Kit (8x 16GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast RGB DDR4 3600Mhz CL17 Single Module
| IN STOCK |
64GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 RGB Quad Channel Kit (4x 16GB)
| IN STOCK |
4GB Silicon Power DDR4 U-DIMM Desktop DDR4-2666MHz, CL19, 4GBx1
| IN STOCK |
16GB Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 3200MHz Single Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Team Group DDR4 3600MHz CL18 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston FURY Beast 3600MHz DDR4 Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
4GB Axiom PC4-17000 DDR4 2133MHz Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 RGB Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3000 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Single |
| CAS LATENCY | 18 |
| VOLTAGE | 1.2,1.35 V |
| ERROR CHECKING | No |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| NUMBER OF PINS | 288-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 1 x 16 GB |
| FEATURES | Yes |