HP 933XL High Yield Magenta Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 2-pack Black/Tri-color (Cyan, Magenta, Yellow) Original Ink Cartridges (X4D37AE)
| IN STOCK |
Canon CLI-551 BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-229XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-57 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
HP 935XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
Epson 34 Ultra Ink Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
Canon PGI-580 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC223Y Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 29 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | P2V79A |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 20 - 25 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 450 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 283 mm |