Brother LC223Y Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLY Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Magenta
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Epson 29 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-5 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-551 BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 728 Ink Cartridge 300ml Magenta
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 16 T162640 Ink Cartridge - Black, Cyan, Yellow, Magenta
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Photo Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | D8J09A |
| COLOR PAGE YIELD | 6600 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 170 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 241.7 mm |